04
Lap
09

kiaulių gripas. saga tęsiasi

Trigeris

Per pora dienų keli laiškai su ta pačia nuoroda.

Kas per?

swine-flu-vaccine

Gripo vakcina visuomet buvo labai, labai opus klausimas. Na, o šis medikas teigia, jog negalima skiepytis ne tik nuo gripo, bet kad apskritai negalima skiepytis. Juokinga šiek tiek, nes tymai, raudonukė, difterija ir dar kitų grupelė ligų būtent nekamuoja mažų vaikų ir nekomplikuoja jų sveikatos.

Aprašyti atvejai apie tymų protrūkius JAV ir Austrijos bendruomenėse, kurių tėvai kategoriškai žiūri į skiepus. Bad choice. Įvykus komplikacijai vaikas visam gyvenimui gali likti neįgaliu.

Skiepų priešininko nuomone vakcinų sukeltos komplikacijos yra dažnesnės, nuo jų daugiau mirštama, be to sudėtyje esantis gyvsidabris sukelia autizmą.

Apie komplikacijas

Aš asmeniškai netikiu, kad nuo vakcinos galima mirt. Nes dažniausiai sudėtyje yra NEVIRULENTIŠKAS sukėlėjas, o tai yra miręs, neveiksmingas daiktas, kuris daro viena – priverčia organizmą pagaminti prieš jį antikūnus. Dažniausi vakcinų konservantai yra formaldehidas, etanoliai, psoralenas (augalines kilmės), skvalenas. Naujoj vakcinoj yra gyvsidabrio turinčių konservantų, visi 5 mikrogramai, kurių reikia nužudyti galimas bakterijas vakcinoje. Žinoma, esti sąmokslo teorijų tiek viena, tiek kita tema. Šiame bloge tiomersalio (konservanto) koncentracija vakcinoje padidėja nuo 5 iki beveik 12 mikrogramų. Be to tiomersalis moterų jau kaip ir naudojamas, gal net to nežinant – kremuose akims.

EMEA (europos vaistų agentūra) nurodė, jog vaikams skirti tik tas vakcinas, kuriose nėra tiomersalio. Nors 2004-ais metais buvo atlikti epidemiologiniai tyrimai, kurie neįrode jokio ryšio tarp šios medžiagos ir neurologinių sutrikimų.

Taigi, pirma, teigti jog autizmą sukelia būtent ši medžiaga, mano manymu, reiškia, jog visos kitos ligos, su neaiškia etiologija(=kilme), o tokių yra pusė, jei nedaugiau, visų ligų, taip pat yra sukeltos gyvsidabrio.

Antra – teigti jog kiaulių gripą sugalvojo farmacininkai, kad užsidirbtų gražaus pelno irgi labai drąsu. Gal ir yra tame racijos, aš nežinau, tačiau nepriklausomos EMEA išvados leidžia manyti, jog su autizmu ir kitom, skelbiamom grėsmingom komplikacijom amerikietis galbūt perlenkė.

Keletas pavyzdžių

Atlikti tyrimai (paskelbti The New England Journal of Medicine – rimčiausias medicininis žurnalas kurį žinau) parodė, jog dauguma komplikacijų susiję su alergenais – kiaušinio baltymu ar formaldehidu, tai reiškia kad skiepijosi žmogus ir nežinojo, kad yra alergiškas kuriai nors medžiagai.

Taip pat skaičiau apie tyrimus, atliktus su nėščiosiomis, kurios skiepijosi. Jų vaikai 42% mažiau sirgo kvėpavimo takų ligomis.

Šių metų spalio 22 d. duomenimis  Švedijoje, iš 500 000 pasiskiepijusių, 200 kreipėsi dėl galimų komplikacijų, iš kurių 6 užregistruotos kaip reikšmingos. Manau šie rodikliai panašūs ir skiepijantis paprasta vakcina.

Vakcina

Jei kam įdomu, šio sezono vakcinos sudėtis –

A/Brisbane/59/2007 (H1N1)

A/Brisbane/10/2007 (H3N2)

B/Brisbane/60/2008 [2]

Joje nebus naujai atrasto sukėlėjo – A/California/7/2009 (H1N1) (pvz., Pandemrix vakcina), nes vakcinas gamina liepos mėnesį, o tada virusas dar nebuvo gerai ištirtas bei buvo galvojama, jog šis porūšis bus mažiau reikšmingas gripo epidemiologijoje. Tačiau PSO vis tiek ragina skiepytis, bent jau nuo įprasto gripo.

O kaip mes?

Mes galim būt “ramūs“, Lietuvoje nėra net teorinės galimybės pasiskiepyti nuo kiaulių gripo.


16 Responses to “kiaulių gripas. saga tęsiasi”


 1. 1 Marius
  lapkričio 5, 2009 10:14

  Labiausiai piktina “žiniasklaida“, kelia paniką be jokio pagrindo.

 2. 2 Namas
  lapkričio 5, 2009 13:10

  Idomiausia, tai, kad pries visa sita “epidemijos gresme“, jau kalbejo “samokslo teoriju“ tirinetojai ir perspejo, kad bus kuriama dirbtine epidemija ir bus skiepijami visi zmones ir net priverstinai.

 3. 3 gintė
  lapkričio 6, 2009 09:51

  apie autizmą ir vakcinas dižioji autistukų tėvų dalis turi savo nuomonę… asmeniškai aš, esu šventai įsitikinusi, kad vakcinos čia ne priežastis, bet labai stiprus “provokatorius“, regreso katalizatorius ir pan. tą sieju su tokių vaikų imunitetu. turiu tooookį akivaizdų pvz., kad pasistengsiu pabėgti į kaimą ir užsibarikaduoti aklinai nuo likusio pasaulio, jei jau kokios “kiaulės“ sukukps kokį nors sąmokslą ir išras nuo jo vakcinas – aš skiepų laaabai soti. tiesa, pirmadienį vis tik skiepysim šunį. tik su vaikais daugiau nebeeksperimentuosiu – atidėsiu skiepus bent iki to laiko, kol pradės kalbėti, rašyti ir skaityti…

 4. lapkričio 6, 2009 10:08

  Perziurekit visas sheshias dalis. Titrai anglu kalba. Bus smagu.

 5. 5 Joana
  lapkričio 6, 2009 11:27

  Kas liečia minint Švedija tai tikrai nesiskiepijo 500 000 žmonių nes švedai labai skeptiškai žiuri i šia vaksiną.Iškur aš tai žinau aš pati gyvenu Švedijoje ir nesiruošiu skiepyti saves ir savo vaikų…..Beto nuo vakcinos priešingos reakcijos mire 2 žmones ar jums tai nieko nesako……

  • 6 nassa
   lapkričio 6, 2009 13:39

   matyt, duomenys buvo neteisingi, del Shvedijos..
   na, buna gyvenime sutapimu manau, o autposija ar koks toksikologinis tyrimas parode, kad mirties priezastis butent vakcina??
   Tuomet Vokietija mazu maziausiai vykdo visuotini genocida…

 6. 8 J.
  lapkričio 16, 2009 20:22

  As irgi gyvenu Svedijoj, bet mes skeipysim savo vaika ir patys skiepysimes. Del saves neabejojau, o stai del vaiko siek tiek neramu buvo. Bet pasisnekejau su pora pazistamu gydytoju ir jie patare skiepytis. Zinoma, Svedijoj yra ir tu, kurie nesiskiepyja. Ypac daug tokiu drauoliu buvo iki pirmuju mirties nuo gripo atveju. O stai ta diena, kai mire trimetis berniukas kaip tik buvo pradeta skiepyti vaikus, tai tada visi tevai uzgriuvo poliklinikas.

  Galimybe susirgti situo gripu ir paraugauti jo komplikaciju daug didesne nei komplikacijos po vakcinos. Turint omeny, kad gripas sukelia daug komplikaciju maziems vaikams, nusprendeme skiepytis.

 7. 9 J.
  lapkričio 16, 2009 20:23

  O del tu dvieju mirties atveju Svedijoje…tai nera irodyta, jog tai atsitiko del vakcinos.

  • 10 nassa
   lapkričio 16, 2009 21:29

   ačiū už nuomonę ;]
   pas mus tai visi nuo prekystalio verčia vaistininkus, graibsto tą tamiflu… nors geriausiai jis veikia iki 12val po užsikrėtimo. o simptomai pasireiškia tik 2-3 dieną. ir tu nė velnio nežinai kada užsikrėtei kada ne…

 8. 11 Joana
  lapkričio 17, 2009 20:04

  Taip kas del trimecio mirties tai taip tiesa bet kodel neuzsiminta apie toki dalyka kad paciu mediku kaltes cia buta …taip kaip ir nuo sekmadienio uzvire dideles aistros kai mire viriskis nuo kiauliu gripo…,bet ir cia mediku aplaidumas nes vyras net trys kartus kreipesi i medikus bet pagalbos sulauke tik komos busenoje budamas ir ka mums rodo sitoks mediku darbas….ir dar klausymas kodel dauguma Sv.vyr. daktarai ir docentai ir kita grietinele vaziuoja skiepitis i uzsieni…ir kaip Stockholme 3m berniukas nustojo kvepuoti po vakcinos,net pats profesorius tai viesai pripazino kad tai vakcinos pasekme…o kas butu buve jei tevu nebutu buve salia….?O sis gripas panasus i sezonini gripa ir daugelis is mano pazystamu mediku laikosi tokios pat nuomones kad vakcina nera gerai istirta ir kad ji tik eksperimentine……

 9. 12 J.
  lapkričio 17, 2009 20:37

  Joana, nei vienas mano pazistamas gydytojas nevaziuoja skiepytis i uzsieni, bet uztat visi pasiskiepijo. Cia gryna konspiracijos teorija del gydytoju skiepyjimosi uzsienyje: Pandemrix nusipirko Svedija, Danija, Norvegija, Suomija, Sveicarija, Vokietija ir Didzioji Britanija.

  siz gripas gal ir kiek panasus i sezonini, bet yra daug skirtumu: siam gripui budingos daznesnes komplikacijos ir jis didzioji dalis zmoniu (isskyrus pagyvenusius) nera panasiu gripu persirgusi, o tai reiskia, jog jis daug labiau plinta. dar nereikia pamirsti, jog didele dalis hospitalizuotu sio gripo atveju yra butent mazi vaikai.

  Tai, kad egzistuoja vakcinos salutiniu pozymiu nesigincysiu. Juk imanoma tas tavo minetas vaikas Stokholme yra alergiskas kiausiniams, o tai gali sukelti stipru salutini poveiki. Be to, VISOS vakcinos turi salutini poveiki, bet man niekada nesautu i galva neskiepyti vaiko nuo difterijos, hepatito ir kt. ligu.

 10. 13 Vertebra
  lapkričio 18, 2009 18:44

  Ačiū už išsamų straipsnelį apie vakcinas. Pati aš irgi skiepiju vaikus nuo visokių ligų, tik nuo gripo neskiepijau, tik vis dažniau susiduriu su skeptiškai skiepams nusiteikusiomis mamomis, kurios tik kovoja ir prieštarauja, ir nebūtinai logiškai (bent jau mediko ausiai jų argumentai nelabai logiški ir racionalūs…). Bet pati niekad tiek įdomių nuorodų apie vakcinas nebuvau atknisusi (laiko stoka…). Užtai dabar būsiu labiau apsišvietusi :).

 11. 15 nerami_bite
  lapkričio 25, 2009 16:41

  Ukrainos gydytojas Komarovskis, TV laidoje atvirai aiškina apie kiaulių gripą. Kam jis naudingas ir kodėl specialiai yra skleidžiama panika – tam, kad vaistinių tinklų savininkai pasidarytų milijonus.
  Labai svarbu, kad išgirsite ir kodėl susergama gripu, kaip to išvengti, kaip gydytis, bereikalingai neperkant brangių vaistų.

  Video rusu kalba. Uzjauciu tuos kurie nesupranta. Nes video tikrai labai nuramintu visa ta kilusia panika, kuri yra dabar vos ne kiekvienam zmogui daugiau ar maziau sukelta nekompetetetingu asmenu ir leistu paziureti ramiai, netgi su jumoru i susidariusia situacija, suprasti ja ir gyventi savo protu, nepasiduodant provokacijoms ir bereikalingai skleidziamai panikai.
  Bukit sveiki ;)
Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s


2009 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Spa   Gru »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

last patients

Audrius apie Šiandien prieš 40 metų.. kino…
nassa apie diy: auskarai
Brigita apie diy: auskarai
nassa apie diy: auskarai
Monika apie diy: auskarai
blogeriai.net - Geriausi lietuviški blogai vienoje vietoje

%d bloggers like this: