03
Lap
09

1..2..3.. pasiglostom!

Nereikia baigti psichologijos mokslų, kad suprastum, jog Lietuva ir jos gyventojai serga viena liga – Morbus cvekorum ©K.Saniukas (liet. cvekas galvoj, cvekas = vinis). Užtenka pažiūrėti knygynų perkamiausių leidinių top 10 ir suprasi. Na gerai, aiškiau bus įsijungus TV.

Be to, kasdien kas nors būtinai pacituos iš “šv. Statistikos lobyno“. Mes žudomės, mes nelaimingi, mes geriam, mes nedirbam, mes skurstam.. pamparampampam. Sakau aš, ir teigiu – sakyk žmogui kasdien, kad jis kiaulė ir tas pradės kriuksėt.

Kol esu gyva, nebankrutavus ir sveikom kepenim, jaučiu kokį tai priekaištą. Panašiai, kai į paskaitą susirinkusi 1/9 kurso išklauso pamokslą, dėl tų kurie neatėjo. Panašiai.

Dainius kartą vietoje ir laiku pasipiktino – kodėl mes ieškom kito žmogaus kai liūdna, blogai, kai depresija. Kodėl pavydim išsišiepėliam, laimingiem, kodėl. Kodėl? Kodėl?

Viskas parašyta čia. O patarimą, kuriais, beje, negalima iš principo dalintis, vis tiek turiu. MOTYVUOKIS ŽMOGAU. Neskaityki knygų su lengvabūdiškais pasiūlymais, nesilaikyk serotonino dietos, nevaikščiok į soliariumus, nebumbėk draugui (tai nėra lygu sveikam išsikalbėjimui!), o motyvuokis!

motivation

Šis vaizdas periodiškai atsiduria ant mano kompiuterio darbalaukio, mobiliuose telefonuose, mintyse, ant plaštakos. VISUR!

Nereikia laukti kol gerumas ar draugystė paplekšnos per petį. Smagu, kai tai daro kiti, reikia ir būti tuo KITU!

Tikiu, kad gera nuotaika kainuoja. Vien šypsantis, anatomiškai kalbant – tempiant musculus risorius (liet. juoko raumuo), sunaudojama kažkiek energijos, o kur dar kiti – dvasiniai ištekliai. Jeigu tai bus daroma nuoširdžiai, tikiu, kad rezultatas bus, jau vien dėl to, kad mes – iš prigimties egoistai (o ne kokios tai viensparnės būtybės, kuriom reikia dar tokios pat, kad galėtum skrist… wtf?), o kūdikystėje išmokta socialinė šypsena niekur nedingsta ir užaugus. Lygiai kaip kad valgant šokoladą niekada negali būti piktas ar paniuręs (išbandyta!), lygiai taip retas gali atsilaikyti prieš šypseną (kur buvus kur nebuvus socialinė šypsena, tadaaa!).


6 Responses to “1..2..3.. pasiglostom!”


 1. 1 ewal
  4 lapkričio, 2009 16:56

  antroje pastraipoje peiki tą patį, ką rašai pirmoje. šitas postas labai silpnas. imho

 2. 8 lapkričio, 2009 21:25

  Būtų užtekę tik paveiksliuko su tuo užrašu ir tos teksto dalies po juo :) įkvepia…įkvepia šypsotis… =) ir valgyt šokoladą :D

 3. 17 lapkričio, 2009 11:29

  Ačiū už geros nuotaikos dozę ;]


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s


2009 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

last patients

Audrius apie Šiandien prieš 40 metų.. kino…
nassa apie diy: auskarai
Brigita apie diy: auskarai
nassa apie diy: auskarai
Monika apie diy: auskarai
blogeriai.net - Geriausi lietuviški blogai vienoje vietoje

%d bloggers like this: