29
Spa
09

pavadinimas

Į klausimą – kiek tau liko, atsakymą gali duoti krištolinis rutulys, kalinys ir mediciną studijuojantis asmuo.

Dievaži, nekenčiu šito klausimo. Nelaukiu ir to, kuris prasideda – kuo būsi? Atsakymas – geru žmogum. Dažną jis glumina. Ką gi – pasigluminu ir aš.

Nežinau. Ir anksčiau džiaugiausi už tuos, kurie jau dabar žino. Aš nežinau. Ir tiesą sakant.. nenoriu žinoti. Leonard Cohen mokina įsigyti praeities amneziją, o Šopenhaueris gyventi dabartim. Savo „svajonių“ specialybę pakeičiau nuo onkologijos iki anesteziologijos. Jau ir net ir fiziologijos laborantui Justui būtų aišku, kad „ši merga nežino, ko nori“

Leisk medikui neatsakyti!

Vienas didelis ir stiprus posūkis gyvenime yra klinikiniai dalykai, prasidėję studijose. Kaskart susirgus sloga ar įsipjovus pirštą skambindavau mamai. Dabar to nedarau. Meluoju. Skambinu. Iš įpročio. Atsakymą gaunu, bet..ne tokį, kokio tikėjausi

Leisk medikui sirgti!

Tik paskaitęs apie miego fiziologiją, suprasdamas miego fazes ir dar prisiskaitęs filosofijos,  jau nuo ketvirto kurso supranti miego naudą ir prasmę. Taip. Jį atima – mažu šriftu nenuoširdžiai rašytos knygos. O kur dar širdį sendinantis kofeinas ir cigaretės bei konkurencinės kovos dėl vietos po saule. Dėl to išnaudoji paskaitas ir seminarus, autobusus ir troleibusus. Jie tampa lova ir pagalve būdami kūju ir priekalu.

Asmeniškai mano gyvenimo kokybė kenčia – aš imu girdėti žadintuvą.

Dėl to rimtu veidu sakau – leisk medikui išsimiegoti!

Ateiname į mokslus žali, išeisim dar žalesni. Nesupratusiems – kuo daugiau žinai, tuo labiau supranti, kad nieko nežinai. Galų gale žinojimas vargina. Tačiau iš kažkur mes atrandame puikybės, prisigeriam pseudointelektualumo ir į klausimus nebeatsakinėjam

Leisk medikui klysti!

Gyvenime teks rinktis. Arba geras specialistas arba siauros specialybės bet plataus akipločio eruditas. Rinktis nenoriu. Ir tokių kvailų minčių girdėti nenoriu.

Leisk medikui rinktis!

Medikui Dievo galių į rankas įdėjo ligoniai. Žmogus turi dvi ausis ir vieną liežuvį. Liežuvis vienas stipriausių raumenų, kai tuo tarpu ausys jų neturi. Likę tik rudimentiniai. Nuo klausymo nepabėgsi – šaukia Motina Gamta!

Leisk medikui neišklausyti!

Aš neprašau privilegijų. Aš neprašau netgi supratingumo. Su visa derama pagarba atskleidžiu realybę – dergdamiesi ant sveikatos „sergėtojų“ ir ligų gydymo ministerijos (aka SAM‘os) sprendimų, ateina pacientai taisyti savo brangiausio turto – sveikatos. Tuo pačiu atimdami ją iš kito.

Lėtai viena sau pasiploju.

Yra pacientų apsaugos įstatymas. Ir tai yra viskas. Yra homeopatija, šamanai, kaimo žiniuonės ir super mamų forumas. Tada ateina kažkokie apsiskaitę sumodernėję fundametalistai ir bando kažką pakeist. Taip ir bėgam, kaip du laiko ratai – vienas į kitą.

Reklama

7 Responses to “pavadinimas”


 1. spalio 29, 2009 21:57

  auksiniai žodžiai… aš irgi stojuosi ir ploju. belieka tik įsirėminti ir pasikabinti ant būsimo kabineto durų :).

  aha, kuo tolimesnis kursas, tuo labiau visi klausinėja, ką rinksiuosi :). anestezai yra gerai. cha, o aš užsirašiau į 8 būrelius ir ieškau savęs… bet šiaip supratau, kad galutinai pamečiau :D.

  O tolimesnės mintys – taip viskas pažįstama, taip viskas artima… :). tikiuosi būsime abi geri žmonės ir žmogiškos gydytojos ;).

 2. spalio 29, 2009 22:29

  Uzjauciu.
  Nuosirdziai.

 3. 3 litali
  spalio 30, 2009 22:02

  kaip gerai, aš ne viena tokia.

 4. 4 Dramblys
  lapkričio 2, 2009 21:00

  Man patiko šis straipsnis. Verkiu ir juokiuosi vienu metu. ( taip , studijuoju Ten )

 5. 5 nassa
  lapkričio 2, 2009 21:41

  ačiū Jums už nuomones ;] iš ties ilgiausiai gyvena tie, kurie užsiiminėja grupine terapija

 6. 6 dziugas
  lapkričio 4, 2009 01:53

  Čiuju visi trumpam kas tikrai pagavo šito straipsnio mintį pavirto žydai prie raudų sienos, nes jau tikriausiai atsibodo pritariamai linksėti užbaigtai minčiai, ar dar jai nepasibaigus… Tai ką laukiam 20012m kada tipo krizė baigsis ir ai dar pasaulio pabaiga ateis… “valio visatos ciklams“ pasakys koks daugialąstis naujas išmislas ant šios žemės po kataklizmos prieš suprantant koks tai
  … ai….koks skirtumas…

  Prieš vartojant vaistus, vadinamus “mintys“ prašome pasitarti su gydytoju arba vaistininku… Jie irgi žmonės, gal ką įdomaus pasakys.

  Visgi psichologija yra ne kas kitas kaip puikus savižudybės botagėlis, kuo labiau plaksi tuo labiau suraukta nuo minčių kakta mėls, o kūnas tabalai tabalai ant tūrnyko ir nukris juodai ant balto statistikos lapo. Paplos tada publika audringai per laidą skirtą vaikams paremti debiliškoj valstybėj, kuri prie to po kelių metų prives visą krykštaujantį popchorą. Bet prie ko čia valstybė, o prie to, kad pagal konstituciją ją sudaro tauta, o tauta turi ir savo bendrą sąmonę, nuo kurios net jau tabalodamas nepabėgsi… Linkiu sėkmės darant perostroiką šitoj jūroj…gaila kad tik jei norėsi tą jūrą išsiurbti pasitelkęs mokslo žinias ar intelektą, tai visa tai veiks kaip “Tempo“(reklama) nosinaites… Taigi linkiu tapti debilais ir klausyt mango.. pavasariniai žiedai.. nai nai nai… o jei neina? pz..

  ..AI.. KOKOS SKIRTUMAS….

  • 7 nassa
   lapkričio 10, 2009 07:04

   Džiugai, baik skaityti daug knygų :) pritariu tam, kad mes per mažai konstitucija domimės. tai turėtų būti literatūros sąrašo pirmoj vietoj, arba antroj – po Šv.Rašto.
   Dažnai mum, subrendę ir dideli Gydytojai, užduoda tokį klausimą “kodėl jūs nieko nedarot?“.. vargęli (suvalkiuoju jau…) taigi bandom. bandymas jau irgi procesas. Tik koks skirtumas, kai mes vienoj pusėj kasinėjam, o valdžia kitą pradalgę šienauja :/


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: