19
Lie
09

Sexy cola, sexy politika

Kol pas mus seksualios merginos gamina limonadus ir linksmina šou biznio atstovus, Vokietijos politikai ir toliau stebina.

Jau rašiau apie seksualinės revoliucijos simboliu tapusią moterį. Iš tiesų, ši talis jų nestokoja. Dar blogiau, perpildytos krūtinės pradėjo veržtis į politiką.

Istorija

Gabriele Pauli – buvusi CSU (liet. – krikščionių konservatorių partija) narė, labai pykosi su tuometiniu Bavarijos ministru prezidentu Edmund Stoiber. Minėtoji politikė, panaši į mūsų feministę M. A. Pavilionienę, kritikavo moterų nelygybę, palaikė emancipaciją ir t.t. Pasitraukusi iš partijos įstojo į „Laisvuosius rinkėjus“. Vokietijoje populiaru būti politiškai aktyviu ir neesant partijoj, todėl šalis, kurioje gyventojų 20 kartų daugiau negu Lietuvoje, turi mažiau partijų. Taigi ponia Pauli, beveik daugumos nuomone įrašoma pirmu numeriu į Europos parlamento rinkimų sąrašą. Surenka vos 1,7 % ir į EP nepatenka.
Pasinaudojusi šiuo susivienijimu prieš mėnesį užregistruoja „Freie Union“ (Laisvoji sąjunga) partiją ir jau ruošiasi rugsėjo 27-osios Bundestago rinkimams.

Esmė

Buvusi „Miss Penthouse“, 36-erių Kader Loth (nuotraukoje), Kader Lothtapo šios naujos partijos „moterų atstove“ ir Vokietijos spaudoje yra ne Freie Union veidas, o krūtinė. Gražią mintį, susiburti rinkėjams ir atsovauti ne dogmą, o tiesiog žmogaus teises, keičia žemiškos svajonės. Panašiai, kaip prieš du dešimtmečius startavęs „Love parade“. Tuomet jis buvo politinė demonstracija, prieš įvykius, kurie ribojo ir engė. Dabar šis renginys sutraukia milijoninę reiverių minią, kurie gatvėse vartoja narkotikus, o krūmuose suka nelegalius pornofilmus.

Vos prieš kelis metus, K.Loth paklausta, ar gali iššifruoti populiariausios partijos trumpinį SPD (Sozialdemokratische Partei Deutschlands – socialdemokratinė Vokietijos partija) to nepadarė ir po trijų spėjimų. Be to – NRW (Šiaurės Reino-Vestfalijos trumpinys) jai primena Norvegijos santrumpą, o jos nuomone, tos šalies sostinė yra Helsinkis.

Freie Union vadovė nė neslepia, kad ši atstovė yra būdas pritraukti rinkėjus. Ypač senus, apsiseilėjusius ir žiūrinčius populiariąsias TV laidas, kuriose dažnia viešnia yra būsima kandidatė.

Viltys

Duok Dieve, kad į politiką nesugalvotų žengti Zvonkė, Krysko ir kitos orų mergaitės. Tikiu, kad parlamentarams visai smagų būtų vietoj K. Prunskienės matyti kai ką gaivesnio. Aš ir pati mieliau sėdėčiau šalia populiaraus nudegusio atlikėjo negu Mazuronio. Tačiau, jei išprievartaus visuomenė ir šią sritį, o blogą pradžią jau turim – į valdžią atėję televizijos laidų vedėjai, komikai ir dainininkai, parlamentą Gedimino prospekte galima bus paversti muziejum, o plenarinius posėdžius rengti 19:15 val. ir rodyti juos serialo forma per televiziją.

Reklama

4 Responses to “Sexy cola, sexy politika”


 1. 1 Džiaugsmas
  liepos 20, 2009 11:09

  Šiaip papais dar nė viena valstybė nebuvo valdyta, bet kas žino, gal ir būtų visai gerai… Plenariniai posėdžiai būtų madingi, aišku pirmininke vėluotu 2val, nes vis neišsirinktų suknelės ir batelių, kiekvinas priimtas įstatymas būtų įamžintas olialia fotografijose.. pvz priimant gyvūnų apsaugos pataisą, galėtų visos parlamenterės paversti salę džiunglėmis, su žirafom ir tigrais, bent įsijaust būtų geriau… prie mikrofono eitų ne vienas kitą koliot, o padainuot ar kokį ketureilį padeklamuot, ir podiumas būtų nuo išėjimo iki kėdės, būtų dar džekuyės pertraukėlės, vakarėliai ir diskanas po darbo, nu arba vietoj darbo… tokią laidą tikrai pažiūrėčiau vakarais prie alaus ir žuvies… jei dar išvis po tokio valdymo valstybeje liktu alaus , žuvies ir teliko, o ne tik batų, kosmetikos ir botokso gamyklų.. na, vyrams bent ežerai ir žvejyba liktų.. sakyčiau, bent metams balsuočiau už tokią pasidažiusią ir kvepiančią demokratie von Litauen.. ir pasauliui žinomi kaip mat taptumėm..geriausias exportas būtų ne alus ir kašė, o lituanicos bateliai ir lietuviškas grožio supratimas. zėba būtų.. Ir spėk kas taptu pasaulio feminizmo imperija? tik įdomu, kas imperatorė?

 2. 2 nassa
  liepos 20, 2009 11:42

  net nupurto nuo tokio scenarijaus. suprasčiau, jei čia būtų Dubajus, kur visiem iš pinigų pertekliaus tik papai ir šiknos auksinės rūpi. Tačiau, mes kenčiam taigi nuo krizės ir nėr čia ko.. nors, didžiulė krūtinė kaip maitinimo simbolis :D
  bet aš pagalvojau, kad panelė Loth tikrai į Bundestagą nepateks.. komm’ schon, die Deutschen sind nicht soo blöd wie sie aussehen :D

 3. liepos 20, 2009 17:06

  paskaičius straipsnelį, galvoj iškilo frazė “grožis išgelbės pasaulį“ :))). ironiška…

  vis tik grožis yra komercija. labai didelė komercija, kuri apsimoka. tai gal ta linkme ir keliaujama. tiesiog pasidaryti pinigų, parduoti save.

 4. 4 nassa
  liepos 20, 2009 19:33

  na, paklausius kandidatės, atrodo jog ji nuoširdžiai žada kovoti už moterų teises :D
  ji gal pamiršo kad gyvena demokratinėj respublikoj, be to XXI-am amžiuj :D


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: